Информация

Информация и инструкции

Скловолоконні басейни

Скловолоконні (кок-поліестрові, цільнопластикові, склопластикові) басейни - це цілісні монолітні чаші з композитного матеріалу, які просто встановлюються в ґрунт. Композитний матеріал є комбінованим матеріалом зі скловолокон і полімерного сполучного. Скловолокна надають міцність композиту, а сполучне скріплює волокна разом, розподіляючи навантаження по всій конструкції, захищаючи від впливу навколишнього середовища.

Spa басейни з функцією Microsilk

Гідротерапія Microsilk – революційна розробка краси від Balboa Water Group.
В основі технології Microsilk закладено інноваційний спосіб генерації повітряних мікробульбашок. Технологія гідротерапії MicroSilk застосовується в індустрії краси, як унікальний метод велнес і сприяє лікуванню та оздоровленню від низки шкірних захворювань, омолодженню шкіри, детоксикації та релаксації організму.

Застосування хімії для басейнів на основі хлору

Існує велика кількість препаратів та додаткового обладнання для знезараження води у басейні. Одним із найпоширеніших способів дезінфекції є застосування хімії на основі хлору. Майже в 90% випадках початковий запуск басейну здійснюється за допомогою хлору, а вже потім до дезінфекції води «приступають» інші хімічні засоби або додаткове обладнання.

Види басейнів

Басейн є складною гідротехнічною спорудою, в якій безперервно здійснюються процеси рециркуляції та фільтрації, а також проводиться постійне знезараження води.

Основне обладнання

Обладнання, за допомогою якого здійснюється забір води на фільтрацію, безпосередньо сама фільтрація та повернення очищеної води до басейну – називається основним. Це обладнання є обов'язковим для встановлення у кожному басейні.

Гідромасажні SPA басейни

В даний час все більшою популярністю є покупка гідромасажних басейнів СПА і це не дивно, адже за допомогою такого обладнання буквально у себе вдома можна насолоджуватися водними процедурами.

Будуємо бетонний басейн

Технологія будівництва класичного бетонного басейну дуже складна, дорога і процес дуже тривалий. Якщо нехтувати правилами будівництва та виробленої роками технологією, Ваш бетонний басейн, в результаті, може перетворитися на марне, дороге і займає місце на Вашій ділянці, складну гідротехнічну споруду, яка замість задоволення та комфорту завдаватиме лише клопоту та розчарування.

Способи обігріву води у басейні

Після будівництва басейну варто задуматися про комфортну температуру води в басейні, тому навіть влітку не завжди бувають сонячні дні. Ми розповімо та допоможемо Вам вибрати оптимальний спосіб обігріву води враховуючи параметри та особливості Вашого басейну.