Скловолоконні басейни

Що таке скловолоконний басейн?


Скловолоконні (кок-поліестрові, цільнопластикові, склопластикові) басейни — це цілісні монолітні чаші з композитного матеріалу, які просто встановлюються в ґрунт. Композитний матеріал є комбінованим матеріалом зі скловолокон і полімерного сполучного. Скловолокна надають міцність композиту, а сполучне скріплює волокна разом, розподіляючи навантаження по всій конструкції, захищаючи від впливу навколишнього середовища.


Композитний басейн міцніший за бетонний в 17 разів. На ньому не виникає тріщин, йому не потрібна заміна плівки, його не треба цементувати, підфарбовувати або обробляти стінки його кислотами. Він зроблений як єдине ціле і не має послаблюючих швів та стиків. Ці якості багаторазово знижують ризик виникнення проблем, пов'язаних із переміщенням і спучуванням грунтів, що зруйнували багато басейнів з бетону. Скловолоконна чаша відмінно почувається в сейсмонебезпечних районах, у дуже високих ґрунтових водах і в глині, і в піску. Якщо навколо ділянки не влаштована дренажна система, що відводить води, існує ризик деформації бетонної чаші басейну або її «спливу» (виштовхування чаші внаслідок тиску підземних вод). Скловолоконні чаші захищені від такого «випливання», що є гарантом спокою господарів басейну. Монолітна чаша басейну витримує багатотонне вагове навантаження. Басейн не схильний до впливу хімічних реагентів, ультрафіолетових променів, кислот, бактерій. Такі басейни мають низьку теплопровідність, тому підігрів води в такому басейні набагато економічніший через відсутність витоку тепла через бетон у навколишнє середовище. Скловолокно практично неможливо проколоти, розірвати або завдати будь-яких механічних пошкоджень. Скловолоконний басейн можна встановлювати як у приміщенні, так і на вулиці. Але у приміщенні його можна встановити лише на етапі будівництва будинку. Монтаж виробу в котлован, розведення мереж та підключення обладнання зазвичай займає 6-7 днів.


Скловолоконні басейни – це унікальне поєднання краси, надійності, економічності. Гарантія, гарантована заводом якість, відображають їхню довговічність та якісні відмінності від басейнів інших видів. Можливість вибору дизайну — широкі римські сходи, колір чаші, ексклюзивне оздоблення по периметру, дну або по всій поверхні... Все це відповідає вишуканим смакам.
Перетворити плавання на захоплюючий атракціон допоможе встановлення додаткового обладнання для басейну такого, як система протитоків, системи гідро- та аеромасажу, водоспади, гейзери, підігрів води, гірки тощо.