Солярне покриття

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Солярне покриття призначене для перешкоджання випаровуванню води з поверхні басейну, а також для часткового нагріву басейнової води сонячною енергією (в разі, якщо басейн на відкритому повітрі), і заощадження тепла.

Що ж представляє із себе солярна плівка? Це не що інше, як багатошаровий пресований поліетилен, між шарами якого розташовані бульбашки з повітрям. Поліетилен використовується підвищеної щільності, до складу якого додані спеціальні ультрафіолетові компоненти, що перешкоджають руйнуванню поліетилену і збільшують термін експлуатації солярної плівки в кілька разів. Така плівка не боїться прямих променів сонця. Рівномірно і щільно розташовані бульбашки повітря створюють рівномірний повітряний шар, що утримує плівку на поверхні басейну і дозволяє їй витримувати невеликі механічні навантаження.

Енергозберігаюче покриття або солярна плівка використовується в басейнах насамперед для зниження випаровування води і зменшення тепловтрат, а також дає можливість защіть від попадання в басейн сторонніх тіл (пил, листя і т.д.), Таке покриття ефективно себе показує в роботі.

Для полегшення розгортання і складання теплосберегающего покриття використовують спеціальні змотують пристрої.