Гідромасажні SPA

Знайдено: 1 - 46 серед 46 товарів

гідромасажні басейни


У каталозі нашого Інтернет-магазину ви зможете купити гідромасажний басейн з досить привабливою вартості і тільки відмінної якості. На сьогодні можливість встановити свій власний басейн з гідромасажем на території заміського будинку або всередині нього привертає людей все більше і більше. Також в асортименті є Спа басейни, які можна розмістити в квартіре.Современние моделі забезпечені чималою кількістю функцій, і аксесуарами, завдяки яким експлуатація приносить не тільки користь, але і масу насолоди.

Мета застосування такого обладнання

Неодноразово вченими доведений той факт, що гідромасаж сприяє:

розслабленню мускулатури;
поліпшенню циркуляції крові;
стимуляції виходу зайвої рідини з тканин.
У воді навантаження на такі частини тіла, як хребет і суглоби істотно менше, і гідромасаж особливо корисний, якщо з ними є проблеми. Застосування такого агрегату дозволить максимально швидко відновитися після хвороби або травми, а також істотно поліпшити загальний стан.

Ми пропонуємо не просто купити спа басейн, а стати володарем обладнання, здатного повністю перевернути ваше життя, прийом водних процедур і відпочинок. Для цього вам потрібно:

оформити заявку на сайті;
підтвердити замовлення при дзвінку нашого менеджера;
дочекатися доставки і установки.
Кожна людина прагнути оточувати себе виключно комфортними та корисними пристосуваннями і спа басейн не є винятком. У каталозі представлені не тільки самі моделі басейнів, але і аксесуари до них, ознайомитися з якими можна особисто або за допомогою наших фахівців по роботі з клієнтами. Важливо визначитися з місцем розташування конструкції і з її габаритами ще до покупки, щоб результат вас не розчарував.

Ми пропонуємо придбати виключно якісне обладнання, що володіє всіма сертифікатами на предмет відповідності ГОСТ стандарту, здатне тільки радувати протягом тривалого часу своїми технічними характеристиками і експлуатаційними властивостями.

СПА басейни (джакузі) - купити гідромасажний басейн
, Компанії IQUE це комфорт, що перевищує всі очікування - довговічні і надійні, розроблені і виготовлені професіоналами. Серія портативних моделей SPA гідромасажних ванн, призначених для відпочинку під відкритим небом, розроблялася з метою задовольнити потреби кожного. Продукція IQue комплектується високоякісними електронними комплектуючими американської компанії Balboa. Акрилові листи постачають компанії ARISTECH і LUCITE ICI USA. Матеріали для виробництва ретельно контролюються фахівцями IQue. Гідромасажні ванни IQue використовують найостанніші технології в галузі, що дозволяє продовжити експлуатацію на довгі роки.