Теплові насоси

Знайдено: 1 - 40 серед 40 товарів

Фільтраційна установка для басейну: як підібрати

Конструкція складається з з'єднаних між собою фільтра та насоса. Це не тільки спрощує монтаж, але й економить місце при установці. Через скімери та переливні решітки вода надходить по трубопроводу в агрегат, і, пройшовши очищення, повертається в чашу. За день весь об’єм води повинен пройти крізь пристрій не менше 3 разів.

Щоб вибрати фільтр для приватного басейну, важливо знати основні різновиди виробів:

Пісочні

Діатомові

Картриджні

Всі вони працюють за принципом механічного очищення, однак, мають істотні відмінності, що впливає на вартість установок.

Піщаний фільтр для домашнього басейну - найбільш популярний, а також має доступний цінник. Насос перекачує воду в бак, наповнений кварцовим або скляним піском, в результаті чого частинки сміття затримуються усередині установки. Можна підібрати також склад з піску, щебеню та гравію, покладених шарами. До мінусів даного типу системи можна віднести великі габарити та велику вагу.

Діатомові моделі є найдорожчими. В якості фільтруючого наповнювача в них використовується дрібнодисперсна діатомітова земля. Вона здатна затримувати забруднення розміром менше ніж 2 мкм, попутно насичуючи воду кремнієм. Купання у водоймі буде не тільки безпечним, але й корисним для шкірного покриву.

Картриджні установки складаються з пластикового корпусу, всередині якого знаходяться пропіленові мембрани. Вони здатні позбавити воду від мінеральних солей, сміття, і за своєю ефективністю перевершують пісочні аналоги у два рази. Крім того, картриджні системи не потребують періодичного зворотного промивання. Для очищення досить позбавити від сміття поліетиленовий мішок, розташований всередині колби.

Підбираючи конкретну модель виробу, переконайтеся у відповідності потужності насоса об’єму води. Чим вища продуктивність обладнання, тим швидше вода буде проходити через систему.