Хімія для басейнів та SPA

Знайдено: 1 - 48 серед 111 товарів

Чиста, прозора вода басейну стаціонарного, каркасного або наливної вабить своєю свіжістю і прохолодою в літній спекотний день. Щоб підтримувати її в такому привабливому стані, а головне зробити безпечною для здоров'я користувачів, особливо дітей, потрібні спеціальні засоби дезінфекції, або хімія для басейну. Без її застосування неможливо зберігати візуальну чистоту води і забезпечити запобігання передачі різних захворювань через неї.

Хімію можна розділити на наступні категорії:
речовини, дезінфікуючі воду (на хлорного основі і безхлорні з використанням активного кисню);
препарати, що регулюють рівень pH води (балансу кислотності і лужності);
засоби, що знищують водорості;
хімічні препарати для привабливою прозорості води;
консервує хімія.
Рівень pH впливає на ефективність застосування дезінфектантів. Якщо він знаходиться за межами значень норми 7,2-7,6, заходи по догляду за водою в басейні будуть малоефективні. Обов'язково слід вирівняти рівень pH за допомогою спеціальних препаратів перед додаванням у воду решті хімії.

Визначити стан води допомагають спеціальні тестери, які показують:
рівень pH води;
концентрацію в ній знезаражувальних речовин (хром, бром, кисень);
вміст солей, інших домішок.
Найпоширеніший вид хімії для басейнів, повністю забезпечує стерилізацію води, це препарати на основі хлору. Причина їхньої популярності оптимальне поєднання ефективності і ціни. На початку сезону купання проводиться шокове хлорування додавання в воду басейну ударного кількості речовин з швидкорозчинним хлором.

Таку процедуру для приватних басейнів слід повторювати кожні 45-60 днів. Це дозволяє знищити практично всі стійкі до звичайного вмісту в воді хлору мікроорганізми. Потім здійснюється поточний хлорування для підтримання достатнього його рівня.

Для дитячих басейнів або невеликого розміру надувних зазвичай застосовуються безхлорні речовини на основі активного кисню.

Щоб на стінках басейну не з'являвся слизький наліт, вода не зеленіла (не "цвіла») від розмноження мікроорганізмів, використовують альгіциди, а для забезпечення її прозорості коагулянти, а саме препарати на основі сульфату алюмінію. Дрібні суспензії у воді не уловлюються навіть найкращими фільтраційними системами, тому чиста вода може виглядати каламутній. Відповідний вид хімії «склеює» дрібні частинки суспензій в більші, які потім можуть бути видалені фільтром.

Якщо басейн довго не використовується, в застояної воді бактерії поширюються дуже швидко. Спеціальні консервуючі препарати підтримають необхідний рівень чистоти води протягом тривалого періоду.

Існує велика кількість препаратів і додаткового устаткування для знезараження води. Одним з найбільш поширених способів дезінфекції є застосування хімії на основі хлору.

Тестери для води басейну Хімія для басейну "Aqua Doctor" Хімія для басейну Дельфін Хімія для басейну "BAYROL" Зимова хімія