Засіб для очищення ватерлінії басейну і СПА AquaDoctor CW CleanWaterline Крок 2

Бренд: AquaDoctor
Номер: 19518
381грн.
В наявності

Засіб AquaDoctor CW CleanWaterline - це ідеальний варіант для очищення ватерлінії басейну і СПА від всіх видів мінеральних та сольових відкладень. Рекомендується використовувати після засобу для видалення жирових відкладень AquaDoctor CW CleanWaterline Крок 1. Не ушкоджує хромовані і нікельовані поверхні.

  • Форма випуску: гель
  • Ємність: 1 л
  • Містить фосфорну кислоту

Країна виробник Китай
Тип хімії Чистячі засоби
Опис

Засіб AquaDoctor CW CleanWaterline Крок 2 призначений для очищення ватерлінії басейну від всіх типів мінеральних та сольових відкладень. Не ушкоджує хромовані й нікельовані поверхні

Щоб видалити мінеральні відкладення більш ретельно, а також виключити ризик запечатування органічних забруднювачів під час очищення ватерлінії кислотним засобом AquaDoctor CW CleanWaterline Крок 2, позбудьтеся від органічних відкладень за допомогою лужного засобу AquaDoctor CW CleanWaterline Крок 1.

ДОЗУВАННЯ І ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

AquaDoctor CW CleanWaterline Крок 2 рекомендується використовувати лише в добре провітрюваних приміщеннях. Для обробки поверхні слід нанести необхідну кількість препарату на період від 5 до 20 хв. Після закінчення вказаного часу поверхню треба обробити щіткою і ретельно промити водою. В разі потреби повторіть процедуру.

Перед застосуванням засобу AquaDoctor CW CleanWaterline Крок 2 для очищення ватерлінії від мінерально-сольових відкладень, використовуйте засіб AquaDoctor CW CleanWaterline Крок 1 для очищення ватерлінії від органічних, жирових і білкових відкладень.

ХІМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

У основі препарату AquaDoctor CW CleanWaterline Крок 2 лежить фосфорна кислота (Phosphoric acid). Це неорганічна речовина прозорого кольору, без запаху і з високою мірою розчинності. Володіє руйнівним ефектом для слідів іржі та захисними функціями, запобігаючи появі корозії. Застосовується в харчовій, хімічній та авіаційній промисловостях. Також використовується в стоматології, дослідницьких цілях та в якості флюса при паянні.

Використовуйте тестери AquaDoctor для контролю основних показників води

Для економії використання хімічних препаратів щонеділі проводьте заміри основних параметрів води спеціальнимитестерами AquaDoctor. Коректуйте показники води в разі їх відхилення від норми. Тестери не входять в набір. Рекомендуємо придбати їх додатково.

Хімія AquaDoctor (АкваДоктор) – лідер на ринку засобів по догляду за водою та басейном. Спеціалісти, які обслуговують гідротехнічні конструкції, та власники приватних басейнів надають перевагу професійній хімії цієї марки.

Обираючи препарати компанії АкваДоктор, ви отримуєте якісну продукцію, перевірену роками.

Додатково
  • Ефективно видаляє складні забруднення
  • Рекомендується для всіх типів басейнів
  • Володіє дезінфікуючими властивостями
  • Має приємний запах
Вага, кг 1
Виробник AquaDoctor
Країна виробник Україна
Гарантія Гарантія 24 місяці. Ми гарантуємо високу якість хімії AquaDoctor. Якщо з якихось причин Ви не будете повністю задоволені продуктом, ми повернемо Вам його вартість протягом 30 днів з дня купівлі.
Характеристики
Країна виробник
Китай
Тип хімії
Чистячі засоби
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг