Бетонні басейни

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів

Басейни з бетону від виробника
У нашому онлайн магазині кожен бажаючий має можливість замовити будівництво бетонного басейну. Конструкції з подібного будматеріалу відрізняються міцністю, надійністю і довгим терміном використання.

установка конструкцій
Будівництво бетонного басейну передбачає монтаж міцного каркаса, який оснащується металевою арматурою. Роботи трудомісткі, недешеві і займають певний часовий період. Однак сучасні передові інженерні розробки і використання високоякісних будматеріалів дозволяють виробникам скорочувати час роботи зі зведення подібного водойми. У нас ви можете замовити басейн з бетону «під ключ» від виробника самої різної форми і конфігурації.

Процес будівництва бетонного басейну починають з вибору конкретної форми конструкції і обсягу. Природно, ці параметри попередньо обговорюються з замовником. Установка проводиться як в критому приміщенні, так і під час будівництва нового приміщення. Далі розробляється інженерний проект, складаються розрахунки. Потім готуються необхідні будівельні матеріали.

Особлива увага приділяється гідроізоляції конструкції, щоб уникнути корозії при просочуванні води в бетон. Басейни роблять професіонали з великим досвідом роботи. Зробити замовлення з доставкою завжди можна на сайті компанії.

Плюси басейнів з бетону
Переваги бетонних водойм очевидні. Крім міцності, надійності та довговічності, до переваг таких конструкцій варто віднести:

зробити резервуар будь-якої конфігурації і розміру;
об'єкт можна встановлювати в різних місцях, навіть при наявності високого рівня грунтових вод;
бетонний резервуар є видом водойми для плавання, який підходить для установки всередині будівлі, будівництво якого вже завершено.
при монтажі застосовують такі типи обробки - камені, мозаїку, плівку, плитку та ін.
Крім того, спеціальні технології монтажу дають можливість робити установку додаткових елементів, таких як сходи, гірки, гідромасаж і т. П.

Ціна установки басейну з бетону
Вартість будівництва бетонного басейну залежить від складності об'єкта, кількості необхідного обладнання для повноцінного функціонування водойми. Точну ціну можна завжди дізнатися на офіційному сайті компанії.