Скловолоконні і композитні

Знайдено: 1 - 48 серед 165 товарів

Ми пропонуємо широкий вибір варіантів композитних басейнів, які допоможуть вам поліпшити ваш відпочинок. У нас в наявності безліч чудових варіантів. Цікавитесь басейном, у якого різноманітність форм, розмірів і конфігурацій? Тоді придивіться до композитним басейнах, ми пишаємося своєю репутацією, яку створили завдяки зразковим виробничих процесів та інноваційної інженерії. А так же прагнемо надавати якісні послуги і продукти, які створюють насолоду, а також покращують красу і цінність.

Переваги басейнів:

Швидкість установки. Ваш плавальний басейн з композитних матеріалів поставляється прямо з виробничого об'єкта, готового до установки. Фактично, ви можете купатися всього за тиждень після оплати замовлення.
Гладка, яка не потребує обслуговування оздоблення. Пластини мають гладку чисту обробку. Немає гострих країв або грубої обробки. Оздоблення басейну не тільки виглядає чудово, за нею легко доглядати. Поверхня гладка, тому вона легко очищається і дуже стійка до плям.
Низьке використання хімічних речовин
Ніхто не любить купатися в хімічному коктейлі, але деякі басейни вимагають постійного моніторингу і дорогих хімікатів. Не так, з використанням композитних матеріалів, поверхня хімічно інертна, тому на поверхні басейну немає нічого, що могло б змінити хімію води. Отже, дуже низьке використання хімічних речовин і значна економія коштів при нагляді за вашим басейном.
Дивовижна сила. Композитні басейни мають високі стандарти товщини оболонки. Висока міцність на розтягнення дозволить оболонці басейну згинатися без тріщин для переміщення землі. Не дивно, що виробники літаків використовують для складання літаків!
Круті дизайни. Композитні басейни знаходяться на передньому плані технології проектування басейнів. Всі форми плавальних басейнів це нові конструкції, які відображають сучасні розумові та архітектурні тенденції.
Колірний діапазон. Пропонуємо ексклюзивний асортимент з найкрасивіших квітів, кожен з яких має власний блиск і мерехтіння, гарантуючи, що ви зможете знайти ідеальний колір відповідно до вашим будинком, смаком і бюджетом.
Сумісність. Сольові Хлорінатор, хлор, системи прісної води, системи озону прекрасно працюють з басейнами. Який би не був ваш вибір, він буде сумісний.
Правильний вибір. З басейнами з композитних матеріалів ви бачите, що ви отримуєте. Форма і розміри плавальних басейнів можуть варіюватися в будь-якому випадку.
Завдяки великій палітри кольорів, багатьом формам і стилям басейну на вибір, тому басейни з композитних матеріалів відмінний вибір!


Скловолоконні (кок-поліестрові, цельнопластіковие, склопластикові) басейни - це цілісні монолітні чаші з композитного матеріалу, які просто встановлюється в грунт.