Павільйони для басейнів

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів
Під замовлення
Під замовлення
Під замовлення
Під замовлення
Під замовлення

Відкриті басейни, влаштовані на дачах і заміських ділянках викликають труднощі в експлуатації. Їх доводиться часто чистити через що потрапляє в вітряні дні рослинного сміття. З раннім настанням холодів купальний сезон може виявитися не таким тривалим, як хотілося.

У дощові і холодні дні купання відкладається. Установка павільйону створить комфортні умови для відпочинку при будь-яких погодних умовах. Одним з важливих показників при виборі захисної огорожі є висота конструкції.

Високі конструкції. До цієї групи належать просторі споруди висотою понад 3 м. Навколо басейну передбачено вільний простір для переміщення і є вхідні двері. До води можна підійти з будь-якого боку. Також є місце для розміщення шезлонгів.
Середня висота. До них відносяться огороджувальні конструкції висотою 1-2 м. Для входу передбачена двері в торцевій частині.
Низькі павільйони. Висота цього виду споруд не перевищує одного метра і є кришкою. У воду заходять через зрушені секції.
конструкції
За конструктивними особливостями павільйони діляться на три групи: прямокутні, куполоподібні, арочні. Прямокутні підійдуть для різних басейнів. Це просторі плавальні зали, де є місце для зони відпочинку. Вони мають прямі стіни і дугоподібну дах. Висота може бути різного рівня.

Конструкція огороджень у вигляді купола призначається для квадратних і круглих водних поверхонь. Каркас виконується з нержавіючої сталі. Покривним матеріалом служить подвійний полікарбонат.

Арочні павільйони встановлюють для витягнутих прямокутних або овальних форм. Секції арок випускається висотою від 1 м до 3,5 м. Низькі аркові укриття обладнуються рейками. Секції зрушуючи, відкривають водну гладь повністю або частково. Каркас виготовляють з нержавіючої сталі або алюмінієвого профілю.

Які функції виконують
Стільниковий полікарбонат, з якого виробляють павільйони для басейнів, це міцний теплоізоляційний матеріал. Прозорим легким споруд над водою відводяться функції:

захист від забруднення;
нагрівання води і навколишнього повітря сонячним теплом;
стримування випаровування води;
огорожу від опадів і вітру;
зниження втрат тепла в прохолодну погоду.
Великий вибір укриттів, представлений в продажу різними виробниками, дозволить вибрати товар відповідно до необхідних експлуатаційними характеристиками.

Павільйон для басейну з полікарбонату і алюмінію. Наша компанія виробляє як стаціонарні, так і розсувні павільйони. За допомогою такої конструкції ви зможете захистити ваш басейн від сміття і продовжити термін експлуатації. Наявність павільйону для басейну дозволить вам насолоджуватися купанням круглий рік. Замовити павільйон можна стандартного розміру і під замовлення будь-якої форми та конфігурації.