Фільтри

Знайдено: 1 - 48 серед 119 товарів

Власний басейн - це прекрасно і практично. Особливо в жаркі дні або після робочого дня є можливість відмінно провести час. Але потрібно пам'ятати, що вода в ньому має бути чистою і прозорою, і тут не обійтися без комплексного підходу.

Дезінфекція (обробка хімічними засобами)
Фільтрація (механічна очистка води)
Електрофізичних очищення води (обробка води ультрафіолетом, озонування та іншими способами)
Система очищення води - це цілий комплекс, і частіше за все в нього входить наступне обладнання - це фільтр, насос і переливи (скіммер). Скіммер - це ємність, підключена до основного трубопроводу, завдяки якому відбувається процес забору верхнього шару води. Його основним завданням є знизити навантаження на фільтри, видалити забруднень (листя. Волосся, велике сміття). Переливи з насосами забезпечують постійну циркуляцію води, запобігаючи застій.

Основним принцип роботи фільтраційної системи є: воду за допомогою насоса забирають з басейну через форсунки або переливи, і вона очищається через фільтр, вода проходить механічну очистку в фільтрі, і в максимально придатному для купання стані, повертається назад в басейн.

Для зміни роботи фільтрувальної установки використовується 6-ти позиційний вентиль. Манометр - дозволяє контролювати пропускну здатність фільтра і своєчасно проводити заміну фільтрувального матеріалу.

Для того щоб правильно підібрати фільтр для домашнього або комерційного басейну, необхідно звернути увагу на декілька параметрів:

розміри басейну
завантаженість басейну
потужність насоса
Для розрахунку необхідної потужності системи використовується просте математичне дію, обсяг басейну ділиться на 4 - це мінімальним значенням потужності необхідної фільтрації.

Система фільтрації - необхідна складова будь-якого басейну, тому правильний підбір системи фільтрації - запорука чистоти води басейну.

Після розрахунку необхідної протоки, необхідно вирішити який тип фільтра для басейну купити. Вони бувають:

картріджний
кварцовий
діатомовий
Картріджниє фільтри.
Фільтри застосовуються для спа-ваннах. каркасних і надувних басейнів. Найчастіше їх ступінь очищення до 10 мікрон. Ефективні для невеликих обсягів води від 2 до 5 кубів води - при більшій кількості пропускається води вимагають регулярного очищення під проточною водою. Їх перевагою є те що їм не потрібен вихід в каналізацію. В середньому на 1 сезон необхідно від 2 до 4 картриджів. Чи можливо застосувати тільки до домашнього використання.

Пісочні фільтри.
Даний тип фільтрів є найпоширенішим у використанні. Пісочні фільтри використовуються як для приватних так і комерційних басейнів. Фільтр складається з ємності з пісочної засипанням, що затримує частинки забруднення до 20 мікрон. Ємність виконана зі скловолокна або пластику. Пісочний фільтр для басейну досить простий в обслуговуванні, його очищення проводиться за допомогою зворотного промивання, вона проводитися не рідше одного разу на 7-10 днів, заміна фільтруючого елемента проводитися 1 раз в 2-3 року (від ступеня завантаженості басейну).

Заміна кварцового піску на скляний дозволить продовжити термін служби фільтра до 5-6 років, а також підвищить ступінь очістікі.

Діатомові фільтраційні установки.
На сьогодні є найкращим фільтром для басейну, їх ступінь очищення досягає 1 мікрона.

Унікальний фільтруючий матеріал - діатомової землі, видаляє зважені частинки і найменші забруднення, яке впливає на прозорість води в басейні. Діатомові фільтри використовуються тільки для домашніх басейнів. Після очищення діатомової землею вода починає володіє оздоровчими якостями, насичується корисними речовинами. При використанні фільтрів такого типу зменшується витрата хімічних речовин для очищення

У даній статті нами були описані основні типи фільтрів, які використовуються для приватних і комерційних басейнів. Впевнені, що дана інформація буде корисна і допоможе Вам визначитися з покупкою фільтра для басейну.

Необхідно пам'ятати, що несвоєчасна очистка води та її знезараження можуть перетворити басейн в джерело серйозній небезпеці для здоров'я тих, що купаються.

Ціни на фільтр для басейну
Фільтр для басейну Ціна
Emaux FSF400 10 894 грн
Hayward PowerLine 81070 10 634 грн
Emaux V400 5 568 грн
Emaux P400 4 379 грн
Hayward PowerLine 81101 5 481 грн