Гідромасажний плавальний СПА басейн VITALITY

2 141 400,4грн.
1 627 464,3грн.
В наявності

Гідромасажний СПА басейн VITALITY - конструкція, яка об'єднує джакузі і плавальний басейн з терапевтичними зонами. Продукт зацікавить покупців, які мріють про комфортабельному відпочинку, відновленні організму і тренуваннях на воді. Сучасні технології, додатковий функціонал і місткість, роблять продукт Vitality привабливим для майбутнього власника.

Тип SPA басейнів Плавальні
Опис

Гідромасажний СПА басейн VITALITY - конструкція, яка об'єднує джакузі і плавальний басейн з терапевтичними зонами. Продукт зацікавить покупців, які мріють про комфортабельному відпочинку, відновленні організму і тренуваннях на воді. Сучасні технології, додатковий функціонал і місткість, роблять продукт Vitality привабливим для майбутнього власника.

СПА басейн Vitality - економний підхід

На внутрішню поверхню чаші СПА нанесено покриття Bio-Lok, яке не дозволяє мікробам і мікроорганізмам осідати на пластиковому корпусі вироби. Технологія надовго зберігає чистоту і блиск гідромасажного басейну, економлячи фінанси власника на обслуговуванні чаші. СПА басейн Vitality витрачає мало електроенергії при нагріванні води - новітня технологія Hybrid Heating дозволяє отримати тепло від масажних насосів. Устаткування перемішує воду на молекулярному рівні, отримуючи енергію за рахунок тертя.

Технологія Synergy гарантує 100% очищення води. Фільтр жорсткої очищення відловлює пісок і бруд. Фільтр м'якого очищення відповідає за мікроскопічні домішки, що змінюють колір води. Ультрафіолет знищує мікроби, а озонатор насичує кристально чисту воду киснем.

комфортабельний відпочинок
Ковшоподібні сидіння, налаштовують користувача на відпочинок, обладнані масажними камерами, які створюють внутрішні потоки води в районі спини. Технологія націлена на створення додаткового водного масажу спинних м'язів і поліпшення кровообігу.

Інтенсивна терапевтична зона в нижній частині крісла створює проникаючий масаж для поперекового відділу людського тіла, діючи ізольовано на м'язи спини. За бажанням користувача, функціонал відключається з пульта управління.

Технологія Therapy Wave Zone складе конкуренцію мануального масажу. Пульсуючі струмені води імітують валик, що переміщається з нижньої частини спини до шиї і, що повертається у вихідне положення. Користувачеві не важко підібрати тиск води і швидкість переміщення «валика».

Функція «гідромасажний бокс» допоможе розслабитися організму імітацією теплого душу. Вода з форсунок, розташованих у головах сидіння, подає воду сильним напором на потилицю, шию і плечі, нагріваючи м'язи і розганяючи застояну кров. Приймати теплий душ в сидячому положенні комфортно і приємно.

Додатковий функціонал СПА басейну
Встановлюйте нові рекорди з плавання в СПА басейні Vitality - технологія «Швидка річка» створює зустрічний потік води по ширині чаші. Противоток розташований нижче поверхні води, тому навантаження відчувається при надводному і підводному плаванні. Підлаштовувати потік води під власні сили, змінюючи тиск в форсунках.

З технологією Current-Lift, яка контролює стан плаваючого людини в СПА басейні, неможливо потонути. Функція виштовхує тіло вгору повітряно-водною сумішшю, що надходить з дна чаші. Користуйтеся технологією Current-Lift, коли хочете просто полежати на водній гладі гидромассажного СПА басейну, і насолодитися комфортабельним відпочинком.

Вибір кольору: 

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА Vitality
опис плавальний СПА басейн
Габарити чаші 708х225х126
Об `єм 13000л
Вага басейну - порожній 1600кг
Місця для сидіння 8
місця лежачи
Зони аеро -Масаж
Загальна кількість форсунок 70
 гідро форсунки
Turbo Swim Jets ТМ (турбо форсунки для плавання) 5
Покриття для форсунки для плавання 2
повітряні форсунки 4
кількість підголівників 8
Кількість LED світильників 18
насос LX LP300: 6х2,2kW
насос фільтраційний LX WTC50M
повітряний насос LX AP300
система контролю Balboa GS523DZ
Electronic Topside Control Balboa Balboa TP 600
нагрівач Balboa 3кВт (1)
Oзонатор (CША) так
Вимоги по електроживлення
Hybrid Heating TM так
Soft Air Massage SystemТМ (Система м'якого повітряного масажу) так
Ozon System ТМ (Система озонової очищення води) так
Aqua Rolling Massage TM (Аква Роллінг Масаж) так
Audio System with IPOD Docking Station (Аудіо система з роз'ємом для Apple) так
Synergy Water Maintenance System ТМ (Синергетичне очищення води) так
Therapy Wave zone так
Waterfall massage так
Full Body "Levitation Bed" TM так
Intense therapy zone так
Країна виробник Нідерланди
Матеріал Високоякісний акрил виробництва компанії Aristech
Характеристики
Тип SPA басейнів
Плавальні
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг