Робота з водяним пилососом

Рекомендації щодо роботи з «водяним пилососом»

  • Переконайтеся, що рівень води в басейні відповідає нормі та фільтр очищений.
  • Розсуньте телескопічну штангу «пилососа» до необхідної довжини, зафіксуйте її шляхом повороту за годинниковою стрілкою та опустіть щітку «пилососа» на дно басейну.
  • Увімкніть фільтр і піднесіть фланець, на який одягнений шланг «пилососа», до форсунки подачі води в басейн. Протягом 10-15 сек. струмінь води, що виходить із форсунки, витіснить все повітря, що знаходиться в шлангу «пилососа».
  1. Для навісного скімера.
    Не вимикаючи фільтр, одягніть фланець «пилососа» зверху на рухоме відерце кіммера.
  2. Для вбудованого скімера.

Залишіть шланг пилососа з фланцем у воді. Вимкніть фільтр. Відкрийте верхню кришку скімера і, у короткий термін, з'єднайте «пилосос» зі скіммером і увімкніть фільтр.
Дочекайтеся моменту виходу залишків повітря з гнучкого шланга за характерним підтопленням шланга у воді і починайте чищення дна та стінок басейну за допомогою вакуумного очисника.
Після закінчення чищення вимкніть фільтр, приведіть систему в початковий стан у порядку, зворотному вказаному та проведіть чищення фільтра (див. рекомендації щодо режимів роботи фільтра.) Доведіть рівень води в басейні до нормального стану.


УВАГА:

  1. Під час роботи з «пилососом» електричний нагрівач повинен бути вимкнений.
  2. При сильному забрудненні чистку дна і стін басейну бачите в режимі «Спорожнення», у всіх інших випадках – в режимі «Фільтрація»
  3. Не допускайте попадання повітря через «пилосос» у корпус фільтра. При попаданні повітря видаліть його, включаючи фільтр у режимах «Зворотне промивання» та «Ущільнення» (див. рекомендації щодо режимів роботи фільтра).