Будуємо бетонний басейн

Словосполучення «власний басейн» або «приватний басейн» вже давно увійшли в ужиток людей і мають на увазі під собою престиж і сімейний достаток. У той час, як власники приватних басейнів зрозуміли, що басейн на власній ділянці – це не лише престижно, а дуже зручно та комфортно для всієї родини.

Сьогодні існує безліч різних технологій будівництва басейнів. Басейни поділяються на різні види, класи та категорії, а також велику роль відіграє майбутнє призначення басейну, що в обов'язковому порядку необхідно враховувати на етапі його проєктування. Як і всі товари на Землі, існують басейни за різними ціновими категоріями. До найдорожчих, відносяться надувні та каркасні басейни, які можуть служити, при правильному догляді за ними, до 5-7 років, або «сезонів» як заведено називати в цьому випадку. Трохи дорожчі, а відповідно якісніші та довговічніші басейни зі скловолокна та поліпропілену, тільки гарантію на які наша компанія пропонує до 10 – 15 років, а служити вони можуть і по 30-50 років. Наступною категорією, вже можна сказати елітних, басейнів є керамічні або композитні басейни, тільки гарантія, на багато з них становить до 50 років. Найвишуканішими, дорогими й здатними втілити будь-які побажання майбутнього власника є бетонні басейни, технологія будівництва яких дозволяє побудувати бетонний басейн будь-якої форми й розмірів, з переливами й каскадами, зробити будь-яке облицювання лайнером або мозаїкою, аж до того, що мозаїка сама по собі накопичуватиме світло вдень і чудово сяятиме вночі.

Бетонный бассейн

Технологія будівництва класичного бетонного басейну дуже складна, дорога і процес дуже тривалий. Якщо нехтувати правилами будівництва та виробленої роками технологією, Ваш бетонний басейн, в результаті, може перетворитися на марне, дороге і займає місце на Вашій ділянці, складну гідротехнічну споруду, яка замість задоволення та комфорту завдаватиме лише клопоту та розчарування. Тривалість цього процесу спровокована тим, що на початковому етапі не допускається жодної найменшої помилки. Будь-яка дрібниця може стати фатальною для майбутнього басейну. Необхідно чітко дотримуватися технології, починаючи з правильної копки котловану, виготовлення піщано-щебеневої подушки, забезпечення якісної зовнішньої гідроізоляції бетонної чаші та розміщення арматурного поясу. Арматура в'яжеться у два шари й з певними умовами, яких дуже складно дотримуватись, особливо коли басейну надається «неправильна» форма та індивідуальність. Особлива роль у робіт з розміщення опалубки, в яку ще до заливки необхідно вмонтувати всі заставні елементи й зробити це з «ювелірною» точністю. Заливка здійснюється безперервним способом «монолітно» заливається дно бетонного басейну та борти, без так званих «холодних швів». Здійснити таку заливку складно не маючи певних знань самої технології, навичок, а головне досвіду, яким може сміливо похвалитися наша компанія PROTIVOTOK, з більш ніж 23-річним, успішним досвідом у басейновій індустрії. Після відстоювання та повного затвердіння бетону проводиться складний процес підрівнювання, тинькування та нанесення внутрішнього шару спеціальної гідроізоляції. При всіх цих роботах потрібно обов'язково врахувати та правильно розрахувати дозування спеціальних добавок (пластифікаторів, затверджувачів тощо) у бетон та штукатурну суміш, інакше. Говорячи простою та зрозумілою мовою, Ваш басейн потече, можливо, не відразу, але це лише справа часу. Тільки після всіх перерахованих вище робіт, можна приступати до облицювання майбутнього басейну. Облицювання бетонного басейну — це теж дуже складний, тривалий і дорогий процес, і існує дуже багато факторів, що впливають на нього.

Загалом, втілення такої мрії, як приватний бетонний басейн, краще довірити професіоналам, які мають «роки досвіду за спиною» і саме у будівництві басейнів, а не будинків та інших бетонних конструкцій.

Подготовка грунта под бетонный бассейн

Наш магазин басейнів PROTIVOTOK будує та виготовляє басейни вже понад 23 роки. Ми працюємо на всій території України, створюючи комфортні умови для наших клієнтів. Свої монтажні бригади професіоналів, які періодично проходять навчання та підвищують кваліфікацію в різних країнах Євросоюзу, забезпечують якісну та оперативну роботу з будівництва басейнів, монтажу обладнання та сервісного обслуговування у найкоротші терміни.

Одним із найбільш затребуваних напрямків, з будівництва бетонних басейнів, є будівництво басейну зі спеціальних «басейнових панелей» в результаті чого Ви отримуєте повноцінний бетонний басейн, але при цьому суттєво заощаджуєте свій час та гроші. Будівництво басейну з басейнових панелей — це технологія, запозичена у французів і успішно пройшла випробування в Україні.

Установка бетонных панелей

Власне виробництво басейнових панелей дозволяє нам швидко та якісно, ​​а головне за розумні гроші, побудувати басейн будь-якої форми та розмірів та у будь-якій точці України. Басейнові панелі – це конструктив, який без проблем можна транспортувати до будь-якої точки України. Завдяки своїй мобільності у виготовленні бетонних басейнів із басейнових панелей, ми можемо побудувати басейн, середніх розмірів, (8х4х1,2-1,6 м.) за період від 20 до 25 календарних днів.

Технологія будівництва бетонних басейнів при використанні «басейнових панелей» включає набагато менше етапів, на відміну від класичного бетонного басейну, але при цьому, готовий виріб, навіть перевищує по надійності й міцності.

Технология строительства бетонного бассейна

Наша компанія пропонує менш витратний проєкт, будівництво бетонного басейну з «басейнових панелей», через 24 дні ви отримуєте повноцінний басейн на вашій ділянці.

Переваги нашої компанії полягає у будівництві бетонного басейну за новітньою технологією з готових «басейнових панелей».

Ми пропонуємо:

  1. Проєктування та будівництво у мінімальні терміни.
  2. Зменшення витрат на будматеріали.
  3. Сучасна технологія заснована на будівництві з "басейнових панелей".
  4. Басейн будь-якої конфігурації, призначення та розмірів.
  5. Унікальна фільтраційна система.
  6. Протиток.
  7. Гарантія на чашу басейну – 10 років.
  8. Подальше сервісне обслуговування та ремонт басейну та обладнання.
  9. Ефективне енергоспоживання.
  10. Європейська якість.

Для початку будівництва необхідно визначити призначення майбутнього басейну: спортивний, розважальний, індивідуальний, дитячий, SPA, лікувальний. Також варто вибрати систему забору води: скіммерний або переливний басейн. Далі приступаємо до будівництва басейну.

Будівництво відбувається у кілька етапів:

  1. Проєктування. Виходячи з призначення басейну, визначаємо форму та розмір, профіль дна. Враховуємо рівень ґрунтових вод.
  2. Копка котловану.
  3. Підготовка основи (бетонна стяжка).
  4. Армуємо котлован.
  5. Бетонуємо. Забезпечуємо гідроізоляцію.
  6. Оздоблення облицювальним матеріалом на ваш вибір мозаїка або плівка ПВХ (лайнер).

Пленка ПВХМозайка для бассейна

У проєкт включена унікальна навісна система фільтрації – це технічна камера з насосом та фільтрами, це дозволить уникнути додаткового будівництва та проведення складних водопровідних систем у ґрунті. Вона встановлюється вже на готовий басейн, надалі полегшує монтаж та демонтаж навісної системи.

Навесная система фильтрации

Чиста вода – запорука здоров'я.

Вартість проєкт розраховується індивідуально кожному за клієнта.