Автоматичний вентиль Speck BADU Omnitronic R

Бренд: Speck Pumpen
Номер: 25205
45 879грн.
В наявності

Автоматичний вентиль Speck BADU Omnitronic R - це ідеальне рішення для повної автоматизації зворотного промивання фільтрів басейну, управління фільтрацією в ручному, інтервальному та автоматичному режимах.

Вентиль має РК-екран із російськомовним меню. З його допомогою ви зможете запрограмувати до 5 циклів фільтрації на добу, встановити час запуску та тривалість кожного циклу.

Вентиль Speck BADU Omnitronic R підходить для пісочних фільтрів із бічним підключенням. При підключенні датчика тиску вентиль проводить зворотне промивання в міру забруднення фільтра.

Також є можливість керувати вентилем автоматично за допомогою пульта дистанційного керування або модуля Wi-Fi. Пульт, модуль та датчик тиску купуються окремо.

  • Максимальна потужність насоса, що підключається: 1 кВт
  • Діаметр з'єднань: 1 ½″ або 2″
  • Максимальний робочий тиск: 2 бар
  • Робоча напруга: 230 В, 1 фаза
Опис

Автоматичний вентиль Speck BADU Omnitronic R – це універсальне рішення для керування системою фільтрації басейну в автоматичному, інтервальному чи ручному режимі. РК-дисплей з російськомовним меню обладнаний цифровим таймером для автоматичного контролю циклу фільтрації, а також регулярного запуску зворотного промивання в одному з двох режимів: у встановлений час або за заданим інтервалом. Ви можете запрограмувати до 5 циклів фільтрації на добу, задати час запуску та тривалість кожного циклу. У ручному режимі зворотне промивання запускається одним натисканням кнопки.

Вентилі серії Omnitronic R призначені для пісочних фільтрів з бічним підключенням 1½ або 2″. Електропривід працює від однофазної мережі. Батарея з конденсаторами запобігає спустошенню басейну у разі збою живлення під час зворотного промивання.

При підключенні циркуляційного насоса зі змінною швидкістю вентиль автоматично регулює продуктивність насоса за заданими настройками. При підключенні датчика тиску вентиль здійснює зворотне промивання в міру засмічення фільтра. Датчик тиску купується окремо. Опціонально доступна функція регулювання рівня води в басейні та захист від сухого ходу. Датчик рівня води та електромагнітний клапан купуються окремо. Управління температурою води та захист від замерзання доступні при покупці датчика температури. Ви можете придбати Wi-Fi модуль або пульт дистанційного керування для дистанційного керування автоматичним вентилем.

Доверьте управление обратной промывкой автоматическому вентилю Speck BADU Omnitronic R

Фильтрационная система несколько раз в день пропускает сквозь себя весь объем бассейна. Вода возвращается в чашу чистой, а механические загрязнения задерживаются в толще песка. Со временем их становится так много, что интервал между песчинками сокращается до предела. Вновь попадая в бак, вода пытается просочится, но засоренный наполнитель оказывает слишком сильное сопротивление. Это повышает давление внутри фильтра и может привести к его повреждению. Чтобы предотвратить аварийную ситуацию, нужно постоянно контролировать показатели давления на манометре и своевременно запускать обратную промывку с помощью обычного шестиходового вентиля вручную.

Подключите вентиль Speck BADU Omnitronic R к фильтру, чтобы он управлял фильтрацией воды и обратной промывкой фильтра автоматически. Вентиль приводится в действие электроприводом и не требует подключения компрессора. По установленному вами расписанию, интервалу или сигналу датчика давления вентиль запускает очистку фильтрующего слоя от скопившейся грязи. Очистка фильтра и фильтрация бассейна выполняются в автономном режиме и не требуют вашего участия.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг