Автоматичний вентиль зворотного промивання IDROWAY п'ятиточковий

Номер: 26243
75 112грн.
В наявності

5-позиційний клапан IDROWAY - це ідеальне рішення для повної автоматизації зворотного промивання фільтрів басейну. Клапан підключається за допомогою таймера або розумного пристрою. Все це дозволяє керувати промиванням фільтра автоматично – зі свого смартфона або через Wi-Fi. Клапан оснащений електроприводом із функцією закриття у разі відключення електрики (не вимагає додаткової установки компресора). Є можливість зміни кута підключення на вхідних та вихідних партубках, що дозволяє підключатися до будь-якого фільтра з бічним підключенням.

Опис

П'ятиточковий автоматичний вентиль IDROWAY серії STARWAY - це унікальне рішення для якісного, своєчасного та автономного зворотного промивання пісочних фільтрів з діаметром бокового підключення від 50 до 250 мм.

Клапан підключається до датчика тиску, таймера або станції контролю будь-якого виробника та за замовчуванням працює в режимі фільтрації. За сигналом модуля штифт клапана активує режим зворотного промивання. Контролювати процес можна за Wi-Fi або зі смартфона. Для дистанційного запуску в ручному режимі потрібне додаткове встановлення виносної кнопки. Таймер, контролер, керуючий модуль, перемикач тиску та виносна кнопка купуються окремо. Для зміни режимів не потрібно вимикати фільтраційний насос. Два управляючі входи з безпотенційними контактами забезпечують відсутність напруги та безпеку.

STARWAY оснащений електроприводом із ультраконденсатором. Завдяки цьому покупка повітряного компресора та блоку резервного живлення не потрібна. Якщо під час зворотного промивання вимикається електрика, керуючі контакти розмикаються і клапан переходить у режим фільтрації. Таким чином, скидання води припиняється автоматично. Ультраконденсаторна технологія захищає басейн від позапланового спорожнення.

Діаметр внутрішнього перерізу клапана дорівнює діаметру роз'ємів для підключення труб. Відсутність звужених ділянок знижує гідравлічний опір усередині елементів клапана та гарантує високу герметичність. У стандартній конфігурації максимальний робочий тиск становить 2,5 бар. Щоб замовити версію, стійку до навантаження до 7 бар, зв'яжіться з менеджером Aquapolis.

Басейн залишається повним навіть за відключення електрики

Під час зворотного промивання вода з басейну подається в бак з завантаженням, що фільтрує. Напір води пронизує шари піску знизу нагору і промиває їх від механічних забруднень. Забруднення, що накопичилися, разом з брудною водою відправляються в каналізацію.

В умовах безперебійного електроживлення зворотне промивання фільтра завершується сигналом модуля, що управляє. Якщо в процесі зворотного промивання електрика вимикається і сигнал не надходить, клапан автоматично повертається в режим звичайної фільтрації.

Як джерело резервного живлення для перемикання режиму встановлено ультраконденсатор - електрохімічний конденсатор зберігання електричної енергії. Ультраконденсаторна технологія гарантує захист від позапланового спустошення басейну та зливу всього об'єму води у каналізацію.

Керуйте клапаном зі смартфона

Клапан STARWAY можна інтегрувати в будь-яку систему контролю та управління басейном. Ви отримаєте можливість повного керування фільтрацією води через Wi-Fi або зі свого смартфона. Встановлюйте час і частоту зворотного промивання фільтра за допомогою програмного забезпечення контролера. Спостерігайте за злагодженою роботою обладнання та не витрачайте час на проведення зворотного промивання вручну. Автоматичний вентиль STARWAY працює повністю автономно.

Економія засобів та електроенергії

Якщо клапан зворотного промивання приводиться в дію трубопроводами та компресорами, це тягне за собою додаткові витрати на придбання, монтаж та енергозабезпечення дорогого обладнання.

Автоматичний вентиль STARWAY оснащений електроприводом та не вимагає установки компресора. Завдяки цьому ви можете заощадити місце у техкамері та без зайвих витрат забезпечити надійне керування фільтрацією басейну.

Ідеальне сантехнічне обв'язування

Припустимо, труба басейну підходить до фільтра з правого боку, а з'єднувальний роз'єм клапана спрямований вліво. Потрібно прокласти додаткові труби так, щоб огинаючи фільтр, вони підключилися до клапана. Це тягне зайві витрати на покупку матеріалу та монтаж комунікацій, займає багато місця, неохайно виглядає та загороджує доступ до обладнання.

Монтаж трубопроводу від фільтра до басейну та каналізації виконується простіше, якщо входи та виходи труб ідеально збігаються з розташуванням роз'ємів на клапані зворотного промивання. Кожне з'єднання на клапані STARWAY можна повернути в 4 різні положення вертикальної осі. Крок регулювання дорівнює 90 °. Це дозволяє направити роз'єм для підключення комунікацій у потрібний бік і обійтися без зайвих вузлів трубопроводу. З вентилем від IDROWAY ви зробите сантехнічну обв'язку фільтра красивою та зручною, а також заощадите місце у техкамері.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг