Мембранний дозуючий насос Aquaviva TPR800 Smart Plus pH / Rx 0.1-18 л / год

Бренд: AQUAVIVA
Номер: 19528
23 616грн.
В наявності

Цифровий мембранний дозуючий насос TPR800 Smart Plus pH / Rx - це ідеальний варіант для точного дозування хімії в басейн без участі людини. Насос самостійно контролює і регулює рівень pH або концентрацію дезінфектанту в басейнах об'ємом до 750 000 л.
Пропорційний режим дозування виконується автоматично на підставі показників електродів Redox або pH.
Ручний режим дозації дозволяє дозувати будь реагенти з постійною швидкістю по частоті уприскування або по відсотку від максимальної продуктивності.

Продуктивність: від 0.1 до 18 л / год (в залежності від тиску в системі трубопроводу)
Допустимий тиск в системі трубопроводу: від 1 до 12 бар

Призначення Дозуючі насоси
Опис

це комплексний показник, який враховує поточний рівень дезинфецирующего кошти і pH у воді. На підставі показника RedOx, дозірущих насос регулює дозування дезинфікуючого засобу. Походить від слова Reduktion - ступінь забруднення води органічними речовинами та Oxidation - здатність до знищення забруднювачів.

- це водневий показник, що характеризує концентрацію вільних іонів водню у воді. Цей баланс може бути порушений, що призводить до зміни рівня рН. Рівень pH відповідає за властивості і якість води. Нормальним і оптимальним показником рівня pH води в басейні вважається проміжок від 7.2 до 7.4. Таку воду ще називають нейтральною. Якщо показник буде вище 7.4, то вода буде мати лужну реакцію, а при зниженому показнику, менше 7.2 - кислу. За допомогою електрода pH дозуючий насос виконує аналіз рівня pH води і самостійно додає в басейн необхідний обсяг реагенту для підвищення або зниження pH до потрібного рівня за заданими налаштувань.

RedOx залежить від:

Рівня pH у воді:
- знижений рівень pH підвищує RedOx. Але разом з тим зростає ризик корозії обладнання, металевих деталей і швів, а також руйнування обробки басейну
- підвищений рівень pH знижує RedOx, що призводить до появи вапняного осаду, неприємного запаху, а також роздратування очей і шкіри

Рівня дезинфектанта в воді:
- знижений рівень дезинфектанта в воді знижує RedOx
- підвищений рівень дезинфектанта в воді підвищує RedOx

Автоматичний режим дозування pH або дезинфектанта: завжди кристально-чиста вода

Мембранний дозуючий насос Aquaviva TPR803 Smart Plus pH / Rx 0.1-54 л / год робить аналіз показників електродів RedOx або pH. На підставі цих показників насос автоматично дозує реагенти в потрібній пропорції. Таким чином забезпечується постійний контроль дезинфектанта або pH без участі людини.

Висока якість води в басейні залишається стабільним навіть при зміні зовнішніх факторів: сонячна активність, дощ або збільшення кількості людей, що купаються.

Ручний режим дозування

Максимальну продуктивність насоса можна регулювати від 0 до 100%, тобто від 0.1 до 54 л / год.
Кількісний показник дози реагенту відображається в наступних одиницях виміру (на вибір): уприскування / хв, л / год, галон / ч, мл / хв. При 100% навантаженні продуктивність становить від 20 до 54 л / год в залежності від тиску в трубопроводі басейну.

Так само можна відрегулювати обсяг вприскування в см³.

Налаштування економії і безпеки

Спеціальні режими підвищують ефективність очищення води, економлять витрати реагентів, захищають обладнання від поломки і запобігають збої в дозації:

Pro band - знижує частоту вприськов в хвилину в міру досягнення заданого рівня показника в воді басейну (показник Setpoint в настройках меню). Забезпечує максимальну точність дозації, виключаючи перевитрата реагенту.

Alarm Band - дозволяє встановити граничний показник електрода, при досягненні якого робота насоса зупиняється. Дозволяє виключити передозацію реагентів в разі поломки електрода або неправильних показників у зв'язку з нерегулярною калібруванням електрода. *

* Рекомендується проводити калібрування електрода не рідше 1 разу на місяць.

OFA - припиняє дозування і активує аварійний сигнал, якщо необхідний показник в воді басейну не було досягнуто за встановлений час. Захищає від холостого ходу в разі несправності, наприклад, розриву трубки.

Загальний принцип роботи мембранних насосів

Соленоїдниє насоси відносяться до найбільш затребуваним пристроїв в сфері дозуючого обладнання. Вони компактніше поршневих і електромоторних моделей, але значно продуктивніше перистальтичних насосів. Мембранний дозуючий насос здатний прокачувати достатній обсяг реагенту при підвищеному тиску, за рахунок чого може використовуватися практично на будь-яких об'єктах водопідготовки. Принцип роботи такого насоса заснований на скороченні мембрани, яка втягує і виштовхує прокачувати рідину через робочу головку пристрою. Мембрана приводиться в рух штоком, що працює від електромагнітної котушки (соленоїд).

Керамічні клапани кулькового типу перешкоджають поверненню рідини в зворотному напрямку.

У мембранних насосах основним вузлом контактують з розчином є мембрана.

Дозуючі насоси Aquaviva використовують мембрани PTFE з політетрафторетилену з робочим циклом до 5 років.

Мембрана для дозуючих насосів Aquaviva

Мембрана - це головний елемент дозуючого насоса, який контактує з реагентами. У дозуючих насосах Aquaviva використовуються мембрани, виготовлені виключно з тефлону PTFE. Цей полімерний матеріал призначений для роботи з агресивними хімічними реагентами.

PTFE не руйнується під впливом кислот, лугів і дезінфікуючих засобів. Термін служби тефлоновим мембрани перевищує 5 років безперервної роботи. Знімна робоча головка дозволяє швидко замінити мембрану насоса, не розбираючи виріб.

Вид насоса Мембранний
Рекомендований обсяг басейну, м³ До 750
Продуктивність, л / год від 0.1 до 18 (в залежності від тиску в системі трубопроводу)
регулювання Автоматична
Цифрова панель управління Так
можливості насоса
Режим роботи - PH, RX, MANUAL
Режим Pro Band - знижує частоту вприськов в хвилину в міру досягнення заданого рівня показника в воді басейну (показник Setpoint в настройках меню). Забезпечує максимальну точність дозації, виключаючи перевитрата реагенту
Режим Alarm Band - дозволяє встановити граничний показник електрода, при досягненні якого робота насоса зупиняється. Також виключає передозацію реагентів в разі поломки електрода або неправильних показників у зв'язку з нерегулярною калібруванням електрода
OFA - припиняє дозування і активує аварійний сигнал, якщо необхідний показник в воді басейну не було досягнуто за встановлений час. Захищає від холостого ходу в разі несправності, наприклад, розриву трубки
Можливість регулювання продуктивності від 0 до 100%
Постійний режим дозування Так
Пропорційний режим дозування Так
Дозування по таймеру Немає
Підключення датчика рівня Та (датчик йде в комплекті)
Підключення датчика протоки Так (датчик купується окремо)
Підключення датчика температури Так (датчик купується окремо)
Підключення водолічильника з імпульсним виходом Немає
Підключення виносної кнопки віддаленого керування Так (купується окремо)
Підключення до станції управління дозації Aquaviva Так (станція купується окремо)
Затримка включення Немає
Затримка калібрування Немає
Збір статистики Та
Можливість установки пароля Так
Матеріал головки насоса PVDF
Матеріал мембрани PTFE
Матеріал кульки кришки насоса Кераміка
Середній обсяг вприскування, см³ від 0.36 до 0.94
Частота вприскування, впорскування / хв від 0 до 300
Рекомендована висота всмоктування, м 1
Максимальна висота всмоктування, м 1.5
Кількість фаз 1 (220-240В)
Споживана потужність, Вт від 12 до 22
З'єднання Внутрішнє 4 мм / зовнішнє 6 мм
Ступінь захисту IP65
додатково
Легкий монтаж: поставляється з фітингами для кріплення трубок
Комплектація
Дозуючий насос Aquaviva TPR800 Smart Plus pH / Rx
Трубка всмоктування PVC
Трубка повернення PE
донний фільтр
Датчик рівня
Інжекторний клапан упорскування
Комплект фітингів і кріплень
Інструкція
Вага, кг 2
Виробник Aquaviva
Країна виробник Італія
Гарантія 24 місяці

Характеристики
Призначення
Дозуючі насоси
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг