Дозуючий насос AquaViva PH / Rx TPR800 з авто-дозації, регулір.скор.

Бренд: AQUAVIVA
Номер: 19530
26 440грн.
В наявності

Цифровий мембранний дозуючий насос TPR803 Smart Plus pH / Rx - це ідеальний варіант для точного дозування хімії в басейн без участі людини. Насос самостійно контролює і регулює рівень pH або концентрацію дезінфектанту в басейнах об'ємом до 1 500 м³.
Пропорційний режим дозування виконується автоматично на підставі показників електродів Redox або pH.
Ручний режим дозації дозволяє дозувати будь реагенти з постійною швидкістю по частоті уприскування або по відсотку від максимальної продуктивності.

Продуктивність: від 0.1 до 54 л / год (в залежності від тиску в системі трубопроводу)
Допустимий тиск в системі трубопроводу: до 5 бар

Призначення Дозуючі насоси
Опис

Що таке RedOx і pH?

- це комплексний показник, який враховує поточний рівень дезинфецирующего кошти і pH у воді. На підставі показника RedOx, дозірущих насос регулює дозування дезинфікуючого засобу. Походить від слова Reduktion - ступінь забруднення води органічними речовинами та Oxidation - здатність до знищення забруднювачів.

- це водневий показник, що характеризує концентрацію вільних іонів водню у воді. Цей баланс може бути порушений, що призводить до зміни рівня рН. Рівень pH відповідає за властивості і якість води. Нормальним і оптимальним показником рівня pH води в басейні вважається проміжок від 7.2 до 7.4. Таку воду ще називають нейтральною. Якщо показник буде вище 7.4, то вода буде мати лужну реакцію, а при зниженому показнику, менше 7.2 - кислу. За допомогою електрода pH дозуючий насос виконує аналіз рівня pH води і самостійно додає в басейн необхідний обсяг реагенту для підвищення або зниження pH до потрібного рівня за заданими налаштувань.

RedOx залежить від:

Рівня pH у воді:
- знижений рівень pH підвищує RedOx. Але разом з тим зростає ризик корозії обладнання, металевих деталей і швів, а також руйнування обробки басейну
- підвищений рівень pH знижує RedOx, що призводить до появи вапняного осаду, неприємного запаху, а також роздратування очей і шкіри

Рівня дезинфектанта в воді:
- знижений рівень дезинфектанта в воді знижує RedOx
- підвищений рівень дезинфектанта в воді підвищує RedOx

Автоматичний режим дозування pH або дезинфектанта: завжди кристально-чиста вода

Мембранний дозуючий насос Aquaviva TPR803 Smart Plus pH / Rx 0.1-54 л / год робить аналіз показників електродів RedOx або pH. На підставі цих показників насос автоматично дозує реагенти в потрібній пропорції. Таким чином забезпечується постійний контроль дезинфектанта або pH без участі людини.

Висока якість води в басейні залишається стабільним навіть при зміні зовнішніх факторів: сонячна активність, дощ або збільшення кількості людей, що купаються.

Ручний режим дозування

Максимальну продуктивність насоса можна регулювати від 0 до 100%, тобто від 0.1 до 54 л / год.
Кількісний показник дози реагенту відображається в наступних одиницях виміру (на вибір): уприскування / хв, л / год, галон / ч, мл / хв. При 100% навантаженні продуктивність становить від 20 до 54 л / год в залежності від тиску в трубопроводі басейну.

Так само можна відрегулювати обсяг вприскування в см³.

Налаштування економії і безпеки

Спеціальні режими підвищують ефективність очищення води, економлять витрати реагентів, захищають обладнання від поломки і запобігають збої в дозації:

Pro band - знижує частоту вприськов в хвилину в міру досягнення заданого рівня показника в воді басейну (показник Setpoint в настройках меню). Забезпечує максимальну точність дозації, виключаючи перевитрата реагенту.

Alarm Band - дозволяє встановити граничний показник електрода, при досягненні якого робота насоса зупиняється. Дозволяє виключити передозацію реагентів в разі поломки електрода або неправильних показників у зв'язку з нерегулярною калібруванням електрода. *

* Рекомендується проводити калібрування електрода не рідше 1 разу на місяць.

OFA - припиняє дозування і активує аварійний сигнал, якщо необхідний показник в воді басейну не було досягнуто за встановлений час. Захищає від холостого ходу в разі несправності, наприклад, розриву трубки.

Загальний принцип роботи мембранних насосів

Соленоїдниє насоси відносяться до найбільш затребуваним пристроїв в сфері дозуючого обладнання. Вони компактніше поршневих і електромоторних моделей, але значно продуктивніше перистальтичних насосів. Мембранний дозуючий насос здатний прокачувати достатній обсяг реагенту при підвищеному тиску, за рахунок чого може використовуватися практично на будь-яких об'єктах водопідготовки. Принцип роботи такого насоса заснований на скороченні мембрани, яка втягує і виштовхує прокачувати рідину через робочу головку пристрою. Мембрана приводиться в рух штоком, що працює від електромагнітної котушки (соленоїд).

Керамічні клапани кулькового типу перешкоджають поверненню рідини в зворотному напрямку.

У мембранних насосах основним вузлом контактують з розчином є мембрана.

Дозуючі насоси Aquaviva використовують мембрани PTFE з політетрафторетилену з робочим циклом до 5 років.

Мембрана для дозуючих насосів Aquaviva

Мембрана - це головний елемент дозуючого насоса, який контактує з реагентами. У дозуючих насосах Aquaviva використовуються мембрани, виготовлені виключно з тефлону PTFE. Цей полімерний матеріал призначений для роботи з агресивними хімічними реагентами.

PTFE не руйнується під впливом кислот, лугів і дезінфікуючих засобів. Термін служби тефлоновим мембрани перевищує 5 років безперервної роботи. Знімна робоча головка дозволяє швидко замінити мембрану насоса, не розбираючи виріб.

Характеристики
Призначення
Дозуючі насоси
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг