Навісна система фільтрації D-30

Номер: D30
77 900грн.
64 500грн.
В наявності

Навісна система фільтрації D-30 з підсвічуванням призначена для здійснення закритого циклу фільтрації і циркуляції води, всередині резервуара (басейну) обсягом від 10-30 м3, при температурі від 0 до + 30 ° C.

Призначення Домашні басейни
Опис

Навісна система фільтрації D-30 - просте і недороге рішення, яке ефективно очистить басейн. Устаткування орієнтоване на негабаритні чаші, до 20м3. Компактна установка навішується на борт басейну і не віднімає у відпочиваючих купальну зону. Навісний фільтр обладнаний 100-ватним прожектором з пневматичним управлінням.

Корпус виробу виконаний з міцного скловолокна. Навісна установка вимагає для підключення одну фазу, а для роботи насоса знадобиться 12-вольтна лінія. Для обслуговування фільтраційного обладнання не потрібні спеціальні знання - установка проста, компактна і економна.

Перевага очисного фільтра D-30 в ціновій доступності та функціональності. Виріб підходить для більшості басейнів, встановлених в будинку або на дачних ділянках. Адже покупці чаші вважають за краще встановлювати 6-8 метрові чаші. За бажанням замовника, виробник оснастить фільтраційну установку нагрівачем води, який допоможе продовжити сезон купання при настанні холодів.

Навісна система фільтрації D-30 включає в себе технічну камеру з насосом і фільтрами, що дозволяє уникнути будівництва додаткових приміщень, укладання в грунт системи труб, проведення складних водопровідних систем і усуває таким чином будь-який ризик аварій. В цей же корпус може бути встановлений електричний нагрівач або теплообмінник.

Навісна система фільтрації D-30: принцип дії


Механічна стадія системи фільтрації виконується мембраннимфільтром з номінальними параметрами від 15 до 30 мікрон. Вода всмоктується скиммером, потім очищається за допомогою фільтрувального патрона і потім gjlftncz назад в басейн через форсунки на передній стінці. Фільтруючий кишеню виготовлений з нетканого полотна /

Дана установка здійснює фільтрацію в автоматичному або ручному режимах, забезпечує механічну (фільтрацію) обробку води. Навісна система фільтрації D-30 легко підключається і встановлюється.

Навісна система фільтрації D-30 комплектується обладнанням виробництва Іспанія. Корпус системи виконаний з скловолокна завтовшки 4-8 мм, і представлений в білому кольорі. Гарантія на корпус - 10 років, а на обладнання - 12 місяців.

Інші характеристики:

  • стійкість до корозії (стеклопластіковий корпус);
  • зручне технічне обслуговування;
  • легка і швидка установка;
  • високий рівень фільтрації;
  • вбудоване освітлення з пневмопуском або ДУ;
  • відсутність довгих магістралей водопроводу;
  • мінімальна вартість обслуговування.

Технічні характеристики:

Фаза I (220)
Насос 12В, 5,5 А
Прожектор 100 Вт
Продуктивність 30 м3 / год
Управління підсвіткою  пневматична

 
 
 
 

Характеристики
Призначення
Домашні басейни
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг