Насос для протитоку Emaux SR (III Ф)

Бренд: Emaux
Номер: 5483
30 258грн.
В наявності

Насос серії Emaux SR розрахований на використання в приватних, комерційних басейнах і СПА. Такий насос є найбільш економічним варіантом. Насос Emaux SR працює безшумно і не вимагає особливих зусиль при монтажі, експлуатації і обслуговуванні. Всі основні деталі виготовлені з нержавіючої сталі. Підшипники і сальники таких насосів серії SR витримують досить великі навантаження. Модель насоса Emaux SR 380 передбачає для себе напруга живлення 380В.

Опис

особливості:

Даний насос передбачає використання при середній і високий ступінь навантаження в басейнах і СПА, витримує високі навантаження. Може застосовуватися для пристроїв зустрічного течії. Важливо так само що для виготовлення всіх головних деталей в якості матеріалу була застосована нержавіюча сталь. Двигун в насосах Emaux SR20 - двополюсний, асинхронний, має захист від перегріву і перевантаження. А так же насос має високий клас водозащити і ізоляції двигуна.

Корпус насоса Emaux SR 380 є водостійким, а завдяки новим ущільнювальним кільцям поліпшеного варіанта, гарантовано виключається можливість протікань. Варто зазначити, що такий апарат призначений для експлуатації тільки в прісній воді. Такий насос серії SR характеризується високим ступенем всмоктування, а так само високим класом водоізоляції та захисту від перегріву. У цьому пристрої встановлено підшипники NSK. Двигун в насосі Emaux SR 380 двополюсний асинхронного принципу дії. Такий насос відповідає європейському стандарту РЄ.


Технічні характеристики:

- Деталі з нержавіючих матеріалів:

- легкомонтованою:

- Простий в експлуатації і обслуговуванні:

- Модель: 380В / 50Гц.

Модель Вхідна мощність Вихідна мощність Продуктивність м3 / год, при Кіл-ть фаз З`єднання
висота столба, м м3/час
SR20 1.80 кВт 2,0 HP 10 м 27 м3/час 3 фазы 63 мм
SR30 2.18 кВт 3,0 HP 10 м 31 м3/час 3 фазы 63 мм

двигун:

- Асинхронний, двополюсний:

- Клас ізоляції: 130:

- Клас водозащити: IPX5.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг