Кристалічний гідроізоляційний матеріал Kalekim Izoseal 3026 (25 кг.)!

Номер: 3026
1 381,7грн.
Немає в наявност
Немає в наявності

Гідроізоляційний кристалічний матеріал Kalekim Izoseal - однокомпонентний гідроізоляційний матеріал з особливою формулою. Являє собою суміш цементних наповнювачів, органічних і неорганічних добавок. Забезпечує глибоке проникнення компонентів в структуру поверхні через пори, і викликає зростання кристалічних новоутворень в капілярно-пористої системі матеріалу. Призводить до герметизації пір і утворення захисного гідроізоляційного бар'єру бетонної конструкції. Може наноситься на старий або свіжий бетон, цементосодержащіе штукатурки, цегляну кладку.

Гідроізоляція гідротехнічних та інших типів конструкцій, захист поверхонь від зовнішнього впливу.
Зовнішні, а також внутрішні бетонні, цегляні, виштукатурюють підстави. Горизонтальні і вертикальні.
Включає цементну основу, вдихати і ковтати заборонено! Не допускати попадання розчину на незахищені ділянки шкіри, в очі або органи дихання! Не допускається використання в цілях, не зазначених в інструкції до товару.
Порошковий компонент зберігати в сухому місці. Чи не укладати більше 10 мішків у висоту. Термін придатності в запечатаному вигляді - 12 місяців.
Сертифікація: дозвіл на контакт з водою BS 6920.

Опис

Однокомпонентний склад IZOSEAL 3026 рекомендований як ефективний матеріал для гідроізоляції бетонних і цегляних поверхонь. Може використовуватися на стінах і підлогах, схильних до прямому або зворотному тиску води. Хімічна формула IZOSEAL 3026 дозволяє заповнити структуру оброблюваного матеріалу спеціальними частками. Кристали закупорюють капілярно-пористу систему поверхні, створюючи захисний гідроізоляційний бар'єр.

Приклади використання IZOSEAL:
захист конструкцій від впливу води в підвалах, гаражах;
басейнах, водосховищах, водоочисних станціях;
тунелях, каналах, мостах, шахтах;
ванних кімнатах, туалетах, складах.
Izoseal 3026

особливості:
Глибоке проникнення, заповнює усадочні тріщини (до 0,4 мм).
Стійкість до гідростатичного тиску рідини.
Простота в застосуванні, економічність з точки зору витрат.
Не потребує додаткових елементів при використанні, тільки вода.
Може наноситися на вологий, а також зелений бетон.
Захищає сталеві елементи конструкції (арматурна сталь, сітка).
Схвалено як матеріал, що контактує з питною з водою.
рекомендації:

Максимально очистіть поверхню від сторонніх елементів (пил, тирса, бруд, пісок, масло), які можуть погіршити адгезію і проникнення в матеріал.
Очищати бетон краще водоструминної установкою високого тиску. Також можна використовувати механічний спосіб (щітки з металевим ворсом).
Якщо в поверхні є витоку води, використовуйте бистрозастивающіе склади для їх ліквідації (наприклад IZOSTOP 3001).
Для отримання максимального ефекту від використання IZOSEAL, оброблювані стінки / підлоги повинні бути злегка зволожені, але не бути мокрими.
інструкції:

1. Очистіть і розширте видимі тріщини, в холодних швах повинні бути виконані U- канали шириною / глибиною 25 мм.

2. Приготуйте розчин. Якщо використовується метод нанесення пензлем, змішайте 25 кг порошку з 7 л чистої води. У разі використання пульверизатора, необхідно отримати більш рідку консистенцію (25 кг + 12 л води).

3. Перемішайте отриманий розчин до однорідної маси. Під час роботи з розчином його необхідно постійно перемішувати. У разі його застигання, не додавайте воду, використовуйте монтажний міксер для розрідження маси.

4. Нанесіть в розкриті і очищені місця первинний шар IZOSEAL (приблизно 0,8-1.0 кг / м2). Через 120-480 хвилин, в разі необхідності, вирівняйте оброблену ділянку складами TAMIRART 30 (S40).

5. Нанесіть другий шар (приблизно 0,8-1.0 кг / м2) перпендикулярно першому, ще не висохлому шару, після його часткового затвердіння.

6. Враховуйте, що приготований розчин разовий. Він повинен бути використаний за 20 хвилин. Невикористану масу слід утилізувати.

7. Після обробки поверхні складом IZOSEAL, протягом 5 днів її необхідно зволожувати. Також слід забезпечити захист від вітру, сонця або мінусових температур протягом цього періоду.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг