Клей для плитки високоеластичний Kalekim Technoflex 1054 (25 кг.)

Бренд: Kalekim
Номер: 660
1 603,1грн.
Немає в наявност
Немає в наявності

Однокомпонентний еластичний білий клейовий склад на цементній основі. Рекомендований в якості підстави для кладки плитки, мозаїки, мармуру, каменю. Використовується для облицювання басейнів, саун, хамамов, роздягалень, душових, складів та інших приміщень.

Опис

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Плитковий клей Kalekim TECHNOFLEX 1054 рекомендований в якості основного складу для поверхонь, схильних до різких змін терморежіме, а також зон з високою вологістю. Оптимальне рішення для басейнів, водних сховищ, морозильних камер, відсіків загартовування.

Конкретні приклади використання TECHNOFLEX 1054:

- бетонні підстави в басейнах, саунах, СПА, хаммамах, душових;

- підлоги на балконах, терасах;

- складські приміщення холодного зберігання;

- зовнішні сторони печей і камінів;

- ділянки пішого руху в школах, магазинах, лікарнях.

особливості:

✓ Однокомпонентна цементна основа.

✓ Відмінний рівень адгезії (зчеплення між матеріалами).

✓ Високоеластичний, стійкий до перепадів температури.

✓ Може застосовуватися на вертикальних поверхнях (кут стіни 90 °), стійкий до зміщення.

✓ Висока ступінь вертикальної фіксації навіть важкої плитки.

✓ Легко наноситься.

✓ Збільшений час експлуатації.

додатково
Міцність на розрив початкова (через 28 днів) (EN 1348): ≥ 1 Н / мм²
Міцність на розрив після впливу тепла (EN 1348): ≥ 1 Н / мм²
Міцність на розрив після занурення в воду (EN 1348): ≥ 1 Н / мм²
Міцність на розрив після заморожування / відтавання (EN 1348): ≥ 1 Н / мм²
Деформація (EN 12002): ≥ 2,5 мм-С1 деформується
Небезпечні речовини (EN 12004): відповідно
Реакція на вогонь: А1
Зовнішній вигляд: білий порошок
Комплектація
25 кг порошку в багатошаровому паперовому мішку
Вага, кг 25
Виробник Kalekim
Країна виробник Туреччина
Гарантія 12 місяців
попередження
Містить цемент, вдихати і ковтати заборонено! Не допускати попадання на незахищені ділянки шкіри, в очі і органи дихання! Не допускається змішування з іншими добавками або використання в цілях, не зазначених в інструкції на упаковці.
Зберігати при води протягом 24 годин з моменту укладання облицювання.

зберігання
Зберігати тільки в сухому середовищі. Термін зберігання в запечатаному вигляді 12 місяців. При зберіганні не укладати більше 10 мішків у висоту.

рекомендації

! Проводьте кладку тільки на міцне очищену основу. Не використовуйте клей на поверхнях з нестабільною основою, а також забруднених пилом, маслами та іншими сторонніми частинками.

! У разі використання клею на ділянках з нерівностями обробіть поверхню корректирующими складами «TamirArt» і «Mastar 10».

! Якщо матеріал для облицювання має запилену поверхню обов'язково протріть вологою губкою і дайте підсохнути перед кріпленням.

Інструкція по застосуванню

1. На мішок 25 кг TECHNOFLEX 1054 знадобиться 6-7 літрів чистої води. Висипати порошок у воду при повільному помішуванні. Використання спеціального міксера на низьких оборотах дозволить отримати однорідну пасту без грудок.

2. Дати настоятися розчину 5-10 хвилин. Після повторного перемішування маси на низьких оборотах протягом 1-2 хвилин вона повністю готова до застосування.

3. Нанесіть масу за допомогою шпателя, розмір зубців якого відповідає параметрам укладального матеріалу (див. Таблицю розмірів шпателей). Для максимальної адгезії рекомендується нанести перший тонкий шар плоскою стороною шпателя, а після, основний шар зубчастої стороною.

4. При кладці плитки великого формату (ширше 400 мм), а також в ряді інших складних випадків рекомендовано використовувати комбінований метод нанесення розчину.

5. Після того, як маса нанесена, прикладіть під тиском облицювальний матеріал (тиснути слід рівномірно по площі поверхні плити). Час для укладання становить 30 хвилин. При мінімальній вологості і високій температурі оточення час на кладку може скоротитися до 2-5 хвилин.

6. Якщо протягом зазначеного часу плитка не була нанесена, обов'язково видаліть розчин з поверхні і повторіть процедуру з новою порцією складу.

7. Невикористаний розчин Technoflex 1054 повинен бути утилізований. Після завершення роботи очистіть інструмент від залишків клею, вимийте руки і одяг водою.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг