Хлоргенератор Hayward AquaRite T-CELL-15

Номер: T-CELL-15
50 000грн.
В наявності

Автоматичний Хлорогенератори AquaRite LT T-CELL-15 для санітарної обробки приватних басейнів об'ємом до 150 м³. В основу роботи апарату закладений циклічний принцип перетворення солі в вільний хлор. Що виробляється хлор перешкоджає розвитку водоростей, мікробів і бактерій у воді басейну. Установка забезпечує не тільки очищення, але й пом'якшення води басейну. Ідеальне рішення для домашніх плавальних басейнів і СПА заглибленого типу. Оснащений кольоровим РК-екраном 2.8 дюймів.

Для басейнів об'ємом 150 м³
Потенціал вироблення хлору: 28 г / год
Витрата солі: 3,2 г / л
З'єднання: 50 мм

Опис

Aqua Rite - генератор натурального хлору. Сольовий іонізатор Aqua Rite - якісно, ​​легко і швидко очистить воду в басейні до кришталево чистого стану. Дане обладнання справляється з обсягом води від 35 до 150 кубів, що відповідає середнім розмірам приватних басейнів.

При виборі обладнання для басейну потрібно врахувати не тільки процес фільтрації або обігріву води, а й захист від розмноження бактерій і активне зростання водоростей в теплій воді. Всім відомо, що найефективніший спосіб знезараження води це використання хлору.

особливість:

Сольове хлорування є природним, зручним і економічним методом догляду за водою. У порівнянні з традиційним рідким або твердим хлором, такий спосіб дозволяє використовувати всі переваги хлорування, позбавляючись при цьому від його недоліків. З запатентованими Хлорогенератори Hayward AQUA RITE LT можна забути про червоні очі, лущення шкіри і неприємний запах води. Пристрій перетворює хлор, розчиняючи чисту кухонну сіль в потрібній кількості. Процедура призводить до чистої, м'яка, прозора, воді, яка оптимально підходить для купання всіх членів сім'ї. Хлор, окислюючи забруднювачі, назад розпадається на сіль, і процес повторюється знову. Використання хлорують установок нового покоління дозволить утримувати басейн в чистоті протягом усього періоду купання, не витрачаючи при цьому багато часу і коштів на догляд за водою.

додатково
Корпус блоку управління: термостійкий ABS + емалеве покриття
Корпус осередки: стійкий до УФ і корозії ABS
Тип електрода: титан з рутенієвого покриттям
Модель осередки: T-CELL-15 (6.5А / 27В)
Потенціал вироблення хлору: 263 кг (на весь термін служби осередки)
Датчик закритою / відкритій поверхні: регульована продуктивність хлорки від 0-100%
Суперхлорування: посилена фільтрація і вироблення хлору на 24 години
Орієнтація осередки: горизонтальна, вертикальна
Захисний клас: IPX4
Елект. характеристики: 240В (1А), 200Вт, 50Гц
Максимальний тиск: 200 psi
Самоочищення осередків: є (змінна полярність)
Самодіагностика: є
ЖК-екран: є
Температура води: є
Можливість підключення pH контролера: є
Кабель живлення: 4.57 м
Вага, кг 7
Розмір 270х220х150 мм
Виробник Hayward
Гарантія 24 місяці
Країна виробник Франція

Модель розрахована на басейни домашнього типу і СПА об'ємом чаші до 150 м³. Базова норма вироблення чистого хлору приладом становить до 28 г / год. Система складається з блоку управління AquaRite і електролізної осередку T-CELL-15 з титановими електродами. Всі елементи пристрою розраховані на експлуатацію в умовах постійної вологості і несприятливого впливу ззовні. Конструкція не схильна до корозії і УФ-руйнуванню. Датчик закриття поверхні дозволяє регулювати продуктивність вироблення хлорки від 0 -100% в залежності від зовнішніх умов. У міру виходу з ладу осередки, вона замінюється на нову. Вироблення хлору на час служби осередку становить в середньому до 263 кг. Хлоратор має функцію "Суперхлор", яка підвищує інтенсивність дезінфекції води в басейні протягом 24 годин. Управління та налаштування здійснюється за допомогою контрольної панелі з ЖК-екраном. На екрані показані поточні показники часу, температури, електролізу, сольовий концентрації. Блок управління може управлятися дистанційно через WiFi (опція). Опціонально систему можна також доповнити pH-контролером і дозуючим насосом. Продукт сертифікований Національним фондом санітарії NSF (National Sanitation Foundation). У комплекті йде: блок управління AquaRite LT з ЖК-екраном, осередок T-CELL-15, муфти, скоби для монтажу, комплект кріпильних елементів, датчик протоки і керівництво користувача.

переваги:

Хлорогенератори номер один в світі. Система AquaRite завоювала визнання і встановлена ​​більш мільйоном користувачів по всій планеті. В результаті її використання вода в басейні буде м'якою і шовковистою. Технологія Hayward Turbo Cell дозволяє добитися відмінних результатів продуктивності і надійності. Аналогічні сольові осередки для електролізу мають значно меншим терміном служби і потенціалом вироблення хлору. За рахунок передових технологій електролітичного перетворення, невелика кількість звичайної солі - одна чайна ложка на літр басейну, - забезпечує практично необмежений приплив свіжого хлору. Це значно скорочує витрати на хімію для очищення басейну, дозволяючи заощадити до 50%. Контрольна панель AquaRite LT дозволяє здійснювати контроль температури води і фільтрації.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг